Apartmán DE lux

Priestranný a komfortný apartmán s rozlohou 120m2 poskytuje veľkorysý priestor s výhľadom na hotelový park a Zemplínsku šíravu. Aj 4-členná rodina v ňom nájde dostatok súkromia. Je vybavený dvomi kúpeľňami so sprchovým kútom alebo vaňou a WC, dvomi televízormi, chladničkou. Priestranná obývacia časť je spojená s kuchynkou a jedálenským kútom. Ponúka pohodlie tým, ktorí si potrpia na ten najvyšší štandard a dostatok priestoru.Prezrite si naše izby

Dvojposteľová izbaDvojposteľová izba s balkónom ponúka výhľad na hotelový park a Zemplínsku šíravu. Izba je vybavená kúpeľňou, sprch. kútom, WC, TV a chladničkou.
Trojposteľová izbaTrojposteľová izba poskytuje maximálne súkromie a komfort pre tri osoby. Izby sú vybavené kúpeľňou s WC, vaňou, televízorom a chladničkou.
ApartmánKomfortne zariadený apartmán s balkónom a výhľadom na Zemplinskú šíravu. Apartmán pozostáva zo samostatnej spálne a obývacej časti.
Apartmán DE luxPriestranný a komfortný apartmán s rozlohou 120m2 poskytuje veľkorysý priestor s výhľadom na hotelový park a Zemplínsku šíravu.