Parná sauna

Predstavuje nižšiu záťaž na organizmus, preto je vhodná i pre ľudí s niektorými zdravotnými problémami, ktorí do klasickej sauny nemôžu. Pôsobenie pary vám prečistí pokožku a odstráni toxíny z tela. Vdychovanie pary zvlhčuje dýchacie cesty, uvoľňuje svalstvo pohybového ústrojenstva a posilňuje imunitný systém.

  • Maximálna teplota: 60° C
  • Vlhkosť vzduchu je viac ako  80 %


Fínska saunaVychutnajte liečivé účinky potenia, ktoré poznali už dávne kultúry a zabudnite i na ten najnamáhavejší pracovný deň.
Bylinková saunaBylinková sauna s veľmi príjemnou esenciou s teplotou 47 – 55°C.
Soľná saunaV soľnej saune je pomocou tepla dosiahnutá morská klíma.
Infrasauna Hĺbkové prehriatie organizmu a svalstva  spôsobuje infračervené žiarenie. Infra sauna, prispieva k zvyšovaniu obranyschopnosti organizmu.
Parná saunaPredstavuje nižšiu záťaž na organizmus, preto je vhodná i pre ľudí s niektorými zdravotnými problémami, ktorí do klasickej sauny nemôžu.
Ochladzovací bazénOchladenie tela po horúcom saunovaní (vo fínskej, alebo parnej saune) je nevyhnutné a v ochladzovacom bazéne veľmi obľúbené.
Vodný svetAktívny vodný svet na ploche 900 m2 - vírivka, plavecký bazén, detský bazén, ochladzovací bazén, Kneippov šliapací kúpeľ